Oké, het blogje van gisteren werd iets langer dan verwacht en ziet er wel netjes uit op mijn site maar word ook getoond op mijn hyvespagina waar het een zooitje is. Geen witregels tussen de stukjes en dergelijke maar er zijn toch mensen die het leuk vinden om te lezen.
En waar had ik het nu eigenlijk over? Gewoon de dagelijkse dingen die gebeuren in een huishouden! Niets bijzonders.
Wat ik bijzonder vind is dat mensen geen tijd meer hebben om met elkaar te kletsen als ze elkaar tegen komen op straat of in een winkel. Wat mij irriteert aan de straat waar ik nu in woon is dat niemand meer tijd heeft om met elkaar te praten. Nee, we kijken wel op Hyves wat de buurman of vrouw te vertellen hebben!
Nu ben ik al niet zo een persoon die even de telefoon pakt om aan mijn dochter te vragen of alles goed met haar gaat en ik ben al helemaal niet de persoon om via het medium internet mijn ongenoegen of genoegen te vertellen. "Toch ben je het nu aan het doen" hoor ik diegene zeggen die dit lezen!
Ja, dat klopt want ook ik begin te leren dat het de manier is om met mensen in contact te komen. Dus ik ga mijn oude principes proberen overboord te zetten en iets vaker via mijn site de mensen op de hoogte te houden van mijn gedachtens!
Ik ben er juist van overtuigd dat juist door deze nieuwe media het contact alleen maar sterker wordt.
Een voorbeeld? Door Hyves en de blogs op je website weet ik meer van je dan bijvoorbeeld een paar jaar geleden. En ik weet dat het andersom ook zo werkt. Oké we schrijven elkaar niet wekelijks, maar via de digitale snelweg hebben we nu wel meer contact dan 1 keer per jaar in jaar op de familiedag