Arjan's kladblok!

Breadcrumbs

Bijna!

Gegevens

Verleden jaar hebben we voor een paar euro’s een vouwwagen gekocht die we een paar weekeinden terug ook, samen, hebben uitgetest. Nu dachten we dat het een weekeind zonder regen zou zijn maar dat viel tegen. Dus het tentdoek is ook gelijk uit getest en we bleven droog!

 

Het enige wat ons tegen viel was de ouderdom en het onpraktische van de vouwwagen dus in plaats van veel spullen te hebben gekocht voor de vakantie zijn we gaan kijken naar een andere, nieuwe, vouwwagen voor ons.Deze willen we nu nog niet kopen dus hebben we wel iets gekocht waar door we iets zachter slapen en ook koffie kunnen zetten.

Nadat we er van overtuigd waren dat we op vakantie konden zijn we ook gaan bedenken waar we heen willen gaan. Nu wil ik best wel weer even bij mijn vader in Hongarije gaan kijken en Esther heeft daar ook geen bezwaar tegen. Het voorlopige idee is om via Dresden in Duitsland Tsjechië binnen te rijden.Van daar naar Slowakije, Hongarije en dan weer terug naar Nederland toe. Voorlopig zijn dat 3500 Km. die we dan even gaan rijden.

Maar als het regent in het gebied waar we nu heen willen kunnen we ook nog afbuigen naar Italië of zo want er staat nog niet meervast dan dat we op vakantie gaan en dat we geen haast hebben.

Dus komen we, misschien, niet verder dan de Utrechtse Heuvelrug!

Naar boven

Minilaptop

Gegevens

Vorig jaar zagen we zo een mooi klein laptopje liggen en bedachten we dat het wel makkelijk zou zijn om zo iets in de vakantie te gebruiken om onze belevenissen op te schrijven in plaats van gebruik te maken van pen en papier. Als besturingssysteem stond er Linpus Linux op wat Nederlandstalig was maar voor mij de nodige beperkingen gaf in verband met de vormgeving en gewenste programma’s!

Op onze vakantielaptop hoeven geen spelletjes te staan maar alleen maar een tekstverwerken en een afbeeldingbewerker. De tekstverwerker was makkelijk genoeg om mee te werken maar voor de afbeeldingen moest ik het programma gaan bestuderen waar ik eigenlijk geen zin in had.

Na een tijdje te hebben gerommeld met verschillende uitvoeringen van Linux en het meerdere keren vast laten lopen van die verschillende soorten ben ik begonnen om Windows XP er op te krijgen. Eerst getracht om dat via een USB stick, er zit natuurlijk geen cd/dvd rom speler in,voor mekaar te krijgen maar dat wou niet lukken. Gelukkig had de buurman een externe DVD speler geleend die ik weereven mocht gebruiken en daar lukte het mee.

Dus er staat nu een, legale, Windows XP met Word 2000 en Paint Shop Pro 7 op ons laptopje. Alle spelletjes, Kladblok, Wordpad, Outlook en nog meer van die, voor ons gebruik, nutteloze programma’s zijn er uit gesloopt en is hij ook klaar om mee te nemen op de vakantie.

 

 

Naar boven

Copyright

Copyright © 2012 Arjan's kladblok!. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is vrije software uitgegeven onder de GNU/GPL Licentie.