Arjan's kladblok!

Breadcrumbs

Voetbal ik?

Gegevens

Ja, ik zit weer bij hyves

Waarom? Geen idee. Maar als ik er dan toch zit ga je maar eens iets uit proberen zoals op je eigen naam zoeken bij Google en het blijkt dat ik in de F3 zit van VVW. Nu moet ik nog wel even afspreken hoe we dat gaan doen tijdens mijn training want dan kan ik dus geen eten koken voor de rest

En aangezien ik toch lekker bezig was heb ik vandaag maar weer eens een pakkie shag gekocht en vier uur later of zo er ook nog één opgestoken maar dat was niet eens lekker! Dus ik weet niet of ik nu moet gaan roken of blijven stoppen?

En dan nog iets; Moet ik nu tegen Esther vertellen wat ik heb ontdekt over mijn voetballen, het roken weet ze al, of wachten op een reactie via internet?

Naar boven



Reactie formulier verbergen

Smileys

:confused::cool::cry::laugh::lol::normal::blush::rolleyes::sad::shocked::sick::sleeping::smile::surprised::tongue::unsure::whistle::wink:

 3000 tekens over

 

Copyright

Copyright © 2012 Arjan's kladblok!. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is vrije software uitgegeven onder de GNU/GPL Licentie.